Kim jesteśmy

Wiodąca marka słuchawek w całej Europie

wracając do początku

Nasza historia zaczyna się w 2002 roku

Naszą historię rozpoczęliśmy od reklamowania się na ulotkach w 2002 roku i prowadzenia całej sprzedaży ręcznie w różnych gminach Wspólnoty Madrytu w Hiszpanii. Dzięki temu, że zadowoleni kupujący podzielili się naszym kontaktem, staliśmy się głównymi sprzedawcami słuchawek w Madrycie. Wkrótce potem, w 2007 roku, dostosowaliśmy się do platform używanych i dzięki systemowi poleceń realizującym pilne przesyłki rozszerzyliśmy działalność na całą Hiszpanię.

Początki Pingwinów PingaOculto
PingaOculto Sieć
Rozszerzanie rynku

Wtargnięcie na rynki i sieć

W 2016 roku stworzyliśmy pierwszą stronę internetową PingaOculto które wielu z Was pamięta, a rok później, w 2017 roku, rozpoczęliśmy sprzedaż na dużych platformach, takich jak Amazon czy eBay. Zaczęliśmy także sprzedawać nasze produkty w całej Europie, uzyskując duży popyt dzięki dobrej pracy i wysiłkowi całego zespołu. PingaOculto.

nowe magazyny

Zarządzanie logistyką i innowacje

W 2019 roku powiększyliśmy nasz mały magazyn ze względu na znaczny wzrost popytu. Powodem była ekspansja naszych dostaw na rynek światowy oraz eksport jako dostawcy. Wszystkie te lata wiedzy o potrzebach rynku przełożyły się na produkty zaprojektowane i przeznaczone na wyłączność PingaOculto.

Sklep Pinganillo PingaOculto
sklep PingaOculto
pierwszy sklep

Otwarcie pierwszego sklepu

W 2022 roku otworzyliśmy pierwszy sklep PingaOculto znajduje się w mieście Madryt w Hiszpanii. Wielu klientów woli zobaczyć produkty osobiście przed zakupem, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć pierwszy w Hiszpanii sklep szpiegowski specjalizujący się w słuchawkach. Jesteśmy pewni, że nasz sklep w Madrycie będzie pierwszym z wielu! 🕵️

Uwaga jest bardzo dobra i punktualna, wypróbowałem aparat, ponieważ prawda jest taka, że ​​​​widziałem identyczne za wyższą cenę, a ten ma dobrą jakość, a dane mobilne są również płynne. Najlepsza opcja, bez dwóch zdań. Mam nadzieję, że niniejsza recenzja rozwieje wątpliwości.
Opinia PingaOculto
Łucja T.
Walencja, Hiszpania
Od uwagi WhatsApp po szybkość wysyłania, wszystkie z 10. Wypróbowałem to i wszystko pasuje do opisu. Jeśli masz wątpliwości, napisz do nich, a oni doradzą ci najbardziej polecane w twoim przypadku. Dziękuję. Teraz musimy tylko zatwierdzić 😁
Oszacowanie PingaOculto
anonimowy
Florencja, Włochy
Global Express Delivery

Gdziekolwiek na świecie

14-dniowy okres Zwrotu

Do 14 dni kalendarzowych

3 Lata Gwarancji

Szybkie i wydajne zarządzanie

100% Bezpieczna Płatność

PayPal/MasterCard/Visa